Google Partner Premier Rozet | Aklı Şahane Reklam Ajansı, Kreatif

BlogBlog
O
Google Partner Premier Rozet
2016-08-16 1016 Görüntülenme

Google Partner Premier Rozet

Google Partners Google Adwords konusunda uzmandır. Google Partners İş Ortakları, Daha az maliyet ile sizi rakiplerinizin önüne geçirmek için en önemli detayları bilir. Google Partners İş Ortakları, siz ve sizin gibi birçok reklam hesabını yönettiği için gerekli olan tüm teknik ve tecrübeye sahiptir.

Google Partners ajansları tek bir çatı altında toplama mantığı üzerinde kendini geliştiren bir platformdur. Google Partners iş ortakları, kampanyaları yönetmek ve pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sektörün en iyi uygulamalarını kullanır. Sizde 18 ayda bir Google tarafından uygulanan sertifikasyon sınavlarını geçerek Google’ın en yeni araçları ve ürünleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnternet reklamcılığı hakkında derin bir kaynak sunan Google partners iki yeni uygulamayı daha hayata geçirdi: Google İş Ortağı Uzmanlıkları ve Google Premier Partners Rozeti.

Google İş Ortağı Uzmanlıkları, Google Partners eğitimlerine katılıp sınavları geçen ajanslar Google partners rozeti alma hakkı elde eder ve buna ek olarak da farklı alanda uzmanlaşarak “Google İş Ortağı Uzamanı” sertifikasını alabilir.

Uzmanlık kazanılan alanlar şunlardır;

1.Arama

2.Mobil

3.Video

4.Görüntülü Reklamlar

5.Alışveriş Reklamları

Bu sertifika programı sayesinde, işletmeler Google Partners ajansları arasından kendilerine en uygun uzmanlarla çalışabilecekler.

Google Premier Partners Rozeti, Google reklamcılık konusunda geniş bilgiye sahip, müşterileri için etkin çözüm üreten iş ortakları “Premier Google Partner Rozeti” ne sahip olabilecek.