Bu Yöntemle Instagram İçeriklerini Rahatlıkla İndirebilirsiniz. |

BlogBlog
O
Bu Yöntemle Instagram İçeriklerini Rahatlıkla İndirebilirsiniz.
27.12.2017 11:12:39 895 Görüntülenme

Bu Yöntemle Instagram İçeriklerini Rahatlıkla İndirebilirsiniz.

Lise öğrencisi İrfan Şener, Instagram üzerindeki fotoğraf ya da videoları indirmemiz için dünyanın en kolay ve  pratik yollarından birini geliştirdi. ZeroStagram adını verdiği projesi, tarayıcılar üzerinden çok basit bir şekilde çalışıyor.

Ülkemizde yazılımla ilgilenen pek çok genç arkadaşımız var. Elimizden geldiğince bu konuda meraklı olan ve merakını yaptığı işlere de yansıtan arkadaşlarımızı tanıtmaya çalışıyoruz. İzmir’de yaşayan 17 yaşındaki lise öğrencisi İrfan Şener, bugüne kadar gördüğümüz en pratik sosyal medya araçlarından birisi geliştirdi.

Bildiğiniz gibi Instagram üzerindeki video ve fotoğrafları indirmek son derece kolaydır. Bunun için mobil cihazdaki uygulamalardan alınmış bağlantılara veya bilgisayardaki tarayıcınıza entegre olan çözümler mevcut. Ancak hepsi son derece uğraştırıcı, rahatlık ve  grafik arayüz konusundan iyi olduğu söylenemez.

Kullanmak için tarayıcıdaki URL’nin başına sadece bir adet “0” ekleyip Enter tuşuna basın:  

https://www.0instagram.com/aklisahane/
 Aynı zamanda ZeroStagram, herkese açık (public) hesaplardaki içeriklerin çoklu şekilde indirilmesi için de zahmetsiz bir çözüm sunuyor. Siz URL başına “0” ekledikten sonra profilin ana sayfasından istediğiniz kadar içeriği seçip toplu indirebiliyorsunuz.

Genç girişimci arkadaşımızı  tebrik ediyor ve bundan sonraki çalışmaları için de başarılar diliyoruz.
Destek olmak isterseniz, bu linkten proje sayfasından ulaşabilirsiniz.